Njoftim për vdekjen e studentit Valdet Zeqiraj - Fakulteti i Edukimit Fizik dhe i Sportit

  NJOFTIM

  Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot, pas një sëmundje të rëndë vdesë  studenti ynë i vitit të IV-të (i Apsolvuar),  VALDET ZEQIRAJ.
  Varrimi i të ndjerit bëhet në STUDENICË, Komuna e Istogut, me datë 06.03.2018(e marte)  në ora 14:00.

  Fakulteti i Edukimit Fizik dhe i Sportit, në mënyrë të organizuar do të marrë pjesë në ceremoninë mortore.

  Udhëtohet me autobus, nisja në ora 10:00 - 11:00 para Bibliotekës Kombëtare.


  Valdet-Zeqiraj.jpg

  DEKANI,
  Prof.Asoc.Dr. Musa Selimi


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10 11 1213 14 15 16
17 18 19 20212223
24252627282930
1234567