Orari i ligjëratave për nivelin Bachelor dhe Master - Semestri Veror 2018-2019 me ndryshime

   Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se ligjëratat e semestrit veror 2018/2019 do te fillon me datë 19.02.2019(e marte).


  Shkarko orarin e ligjëratave:

  Bachelor


  Master 1 vjeçar

  Master 2 vjeçar


  Vërejtje: Studentët e nivelit Bachelor dhe Master të cilët janë në vitin e parë dhe të dytë, duhet të kenë me vete ID kartelën sepse do të përdoren për vijueshmeri në ligjërata.

  Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2 34 5678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345