Provimet diferenciale që studentët me Fakultet paraprak jopërkatës duhet t'i nënshtrohen për të vazhduar nivelin Master

  Njoftohen studentët të cilët janë rangur në listë në nivelin Master në vitin Akademik 2018/2019 dhe të cilët Fakultetin paraprak nuk e kanë përkatës , se janë të obliguar t'i nënshtrohen provimeve diferenciale për të vazhduar nivelin Master:

  1. Anatomi dhe mjekësi sportive - Prof.Asoc.Dr.Adem Nura - provimi mbahet me datë 01.07.2019 në ora 12:00
  2. Teoria e lëvizjes dhe zhvillimi motorik - Prof.Dr.Hasim Rushiti - provimi mbahet me datë 03.07.2019 në ora 12:00
  3. Metodika dhe Pedagogjia e E.F. dhe Sportit - Prof.Ass.Dr.Shqipe Bajçinca - provimi mbahet me datë 28.06.2019 në ora 12:00
  4. Teoria e trajningut sportiv - Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi - provimi mbahet me datë 09.07.2019 në ora 14:00

  Studentet provimet mund t'i paraqesin nga data 17.06.2019 deri me datë 21.06.2019(te shërbimi i studentëve ne Fakultet/Referentet).

  Literatura merret në Fakultet për lëndët përkatëse.

  Studentët mund t'i paraqesin provimet për lëndët e lartëshenuara vetëm në Afatin e Qershorit dhe të Shtatorit për vitin Akademik aktual(2018/2019).


  Shkarko orarin.

  Shkarko fletepagesat.


  Nga Dekanati.Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456 789
10111213 141516
17181920212223
24252627282930
31123456