Provimet diferenciale që studentët me Fakultet paraprak jopërkatës duhet t'i nënshtrohen për të vazhduar nivelin Master - Afati i Qershorit 2020

  Njoftohen studentët të cilët janë rangur në listë në nivelin Master në vitin Akademik 2019/2020 dhe të cilët Fakultetin paraprak nuk e kanë përkatës , se janë të obliguar t'i nënshtrohen provimeve diferenciale për të vazhduar nivelin Master:

  1. Anatomi dhe mjekësi sportive - Prof.Asoc.Dr.Adem Nura - provimi mbahet me datë 02.07.2020 në ora 12:00
  2. Teoria e lëvizjes dhe zhvillimi motorik - Prof.Dr.Hasim Rushiti - provimi mbahet me datë 06.07.2020 në ora 12:00
  3. Metodika dhe Pedagogjia e E.F. dhe Sportit - Prof.Ass.Dr.Shqipe Bajçinca - provimi mbahet me datë 24.06.2020 në ora 12:00
  4. Teoria e trajningut sportiv - Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi - provimi mbahet me datë 09.07.2020 në ora 14:00

  Studentet provimet mund t'i paraqesin nga data 17.06.2020 deri me datë 19.06.2020 nga ora 10:00 deri ne ora 12:00(te shërbimi i studentëve Master ne Fakultet/Referentet).


  Studentët mund t'i paraqesin provimet për lëndët e lartëshenuara vetëm në Afatin e Qershorit dhe të Shtatorit për vitin Akademik aktual(2019/2020).


  Shkarko orarin e provimeve.


  Shkarko fletepagesat.


  Nga Dekanati.Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456 789
10111213 141516
17181920212223
24252627282930
31123456