Raporti i komisionit të ankesave

  Komisioni për shqyrtimin e ankesave për pranim të studentëve për vitin akademik 2019/2020 në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit, me datë 19.07.2018 shqyrtoi, rishikoi dhe vërtetoi saktësinë e vlerësimit të kandidatëve në provimin pranues të mbajtur me datë 15 dhe 16 Korrik 2019 nga komisionet përkatëse dhe vendosi si mëposhte.

  Pas rishikimit të dosjeve të vlerësimit(poentimit) të secilit kandidatë të ankuar merr VENDIM: Refuzohen ankesat si të pa baza.


  Shkarko raportin e ankesave.
  Komisioni
  1. Prof.Asoc.Dr.Abdulla Elezi
  3. MSc.Besnik Morina
  3. Dr.sc.Gani IbrahimiArkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2 34 56 78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345