Rezultatet e provimit nga lenda: Mësimdhenia e fëmijëve dhe adoleshenteve per edukim fizik

    Rezultatet e provimit nga lenda: Mësimdhenia e fëmijëve dhe adoleshenteve per edukim fizik, Afati i Qershorit 2018:


    Shkarko rezultatet.    Prof.Ass.Dr.Shqipe Bajçinca - Brestovci


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2930 31 1 2 34
56 7 8 9 10 11
1213 1415161718
19202122232425
262728293012
3456789