Rezultatet nga lenda "Hyrje ne planifikim, mesimdhenie dhe vleresim ne EF"

    Rezultatet nga lenda  Hyrje ne planifikim, mesimdhenie dhe vleresim ne EF:


    Shkarko rezultatet.


    PhD stud. Faton Tishukaj


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789