Rezultatet nga lënda:Testimi dhe pershkrimi i ushtrimeve/Master

    Rezultatet nga lënda:Testimi dhe pershkrimi i ushtrimeve per Afatin e Janarit:


    Shkarko rezultatet.


    Profesori i lëndës,
    Prof.Dr.Hasim Rushiti


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 2627 28 29301
2 345 678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
303112345