Rezultatet preliminare - Afati i pare i regjistrimit ne nivelin Bachelor per vitin akademik 2019/2020

  Rezultatet preliminare te provimit pranues Afati i pare i regjistrimit ne nivelin Bachelor per vitin akademik 2019/2020:


  Të rregullt - Femrat


  Të rregullt - Meshkujt

  Jashtë Kosove - Meshkuj

  Komunitete pakicë - Meshkujt  Njoftohen të gjithë kandidatët e interesuar për të shtruar ankesë, që këtë mund ta bëjnë të Enjten me datë 18.07.2019 dhe te Premten me 19.07.2019, nga ora 10:00 – 14:00 në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe të Sportit.


  Nga Dekanati.
Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
2 34 56 78
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345