Rezultatet preliminare te provimit pranues të nivelit Master - Programi trajner sportiv(programi njëvjecar)

    Në linqet e poshteshenuara gjeni rezultatet preliminare  te provimit pranues të nivelit Master - Programi trajner sportiv(programi njëvjecar):


    Rezultatet - Të rregullt


    Njoftohen të gjithë kandidatët e papranuar, se kanë të drejtë ankese konform rregullave të konkursit( shkarko konkursin ). Ankesat mund të dorëzohen në Fakultetin e Edukimit Fizik dhe të Sportit nga ora 10:00 – 14:00.

    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10 11 1213 14 15 16
17 18 19 20212223
24252627282930
1234567