Shpërndahen mirënjohje për studentët që treguan sukses të lartë gjatë studimeve në vitin akademik 2019/20

    Sot me datë 24.12.2020 u shpërndanë mirënjohje nga menaxhmenti i Fakultetit , për studentët e nivelit Bachelor dhe Master qe treguan sukses të lartë gjatë studimeve në vitin akademik 2019/20.

    Shkarko të gjitha fotografitë.


    DSC_0251.JPG


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
2829 30311 23
4567 8910
111213 14151617
1819 20 21222324
25262728293031
1234567