Shpërndarja e ID kartelave për studentë të nivelit Bachelor

    Njoftohen studentët e vitit të parë Bachelor të cilët jane pranuar në afatin e pare dhe te dyte te konkursit ne Fakultetin e Edukimit Fizik dhe Sportit, se shpërndarja e ID kartelave do te behet me datë 11.10.2019(e premte) nga ora 10:00 deri ne ora 15:00 te Sherbimi i studenteve(Referentet) në Fakultet.


    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 2930 31123
45678910
11 12 1314151617
18192021222324
2526272829301
2345678