Shpërndarja e ID kartelave për studentët Bachelor dhe Master të cilët ende nuk i kanë marrur

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master të cilët ende nuk i kanë marrur ID kartelat se ato mund t'i marrin te referentet deri të premten me datë 11.01.2019.


    Nga Dejanati.


Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2526 27 28 123
45678910
1112 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567