Shpërndarja e ID kartelave për studentët Bachelor dhe Master të cilët ende nuk i kanë marrur

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master të cilët ende nuk i kanë marrur ID kartelat se ato mund t'i marrin te referentet deri të premten me datë 11.01.2019.


    Nga Dejanati.


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
27282930311 2
3456 789
10 11 1213 141516
17 18 19 20 212223
24252627282930
1234567