Shpërndarja e ID kartelave per studentet e nivelit Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se ID kartelat mund t'i marrin te sherbimi i studenteve ne Fakultet me date 30.10.2019 nga ora 10:00 deri ne ora 11:00.


    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28 2930 31123
45678910
11 12 1314151617
18192021222324
2526272829301
2345678