Shpërndarja e ID kartelave per studentet e nivelit Bachelor dhe Master

    Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se ID kartelat mund t'i marrin te sherbimi i studenteve ne Fakultet me date 30.10.2019 nga ora 10:00 deri ne ora 11:00.


    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
272829 30123
45678910
11121314 151617
18192021 222324
25262728293031
1234567