Shtyhen provimet te profesori Prof.Dr.Sadik Krasniqi - Master

    Njoftohen studentet e nivelit Master, se provimet te Profesori Prof.Dr.Sadik Krasniqi jane shtyre per keto data:

    Metodat kerkimore ne E.F. dhe shkenca sportive mbahet me date 16.09.2019 ne ora 13:00.

    ASPEKTET PSIKOSOCIALE NE EF DHE SPORT me date 13.09.2019 ne ora 13:00.


    Profesori i lendes,
    Prof.Dr.Sadik Krasniqi


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27282930 311
2345678
910 11 12 13 1415
161718 19202122
23242526272829
30123456