Shtyhet afati për paraqitje të provimeve Bachelor dhe Master, deri me date 16.01.2018(e marte) ne ora 16:00

    Njoftohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master se afati për paraqitje te provimeve shtyhet deri me date 16.01.2018(e marte) ne ora 16:00.


    Nga Dekanati


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
25 2627 28 29301
2 345 678
9101112 131415
16171819202122
23242526272829
303112345