Shtyhet provimi në lëndët: Didaktikë e Edukatës Fizike dhe Praktikë Shkollore

    Shtyhet provimi në lëndët: Didaktikë e Edukatës Fizike dhe Praktikë Shkollore,  provimet do të mbahen me datë 16.09.2019 ora 09:00.


    Profesori i lendes,
    Besnik Morina, PhD cand.


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 23 4 5
678 9101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789