Shtyhet provimi në lëndët: Didaktikë e Edukatës Fizike dhe Praktikë Shkollore

    Shtyhet provimi në lëndët: Didaktikë e Edukatës Fizike dhe Praktikë Shkollore,  provimet do të mbahen me datë 16.09.2019 ora 09:00.


    Profesori i lendes,
    Besnik Morina, PhD cand.


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29 30 3112
3 45 6789
10 11 12 1314 1516
17 1819 20212223
2425262728291
2345678