Turneu memorial "FADIL VOKRRI"

    Fakulteti i Edukimit Fizik dhe Sportit është i ftuar të merrë pjesë në Turneun memorial "FADIL VOKRRI" i cili do të mbahet me date 30.12.2018 ora 18:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve - Prishtinë.

    Ftesa.jpg


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
27282930311 2
3456 789
10 11 1213 141516
17 18 19 20 212223
24252627282930
1234567