Turneu memorial "FADIL VOKRRI"

    Fakulteti i Edukimit Fizik dhe Sportit është i ftuar të merrë pjesë në Turneun memorial "FADIL VOKRRI" i cili do të mbahet me date 30.12.2018 ora 18:00 në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve - Prishtinë.

    Ftesa.jpg


Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
2526 27 28 123
45678910
1112 1314151617
18192021222324
25262728293031
1234567