Vendim i Këshillit të Fakultetit për angazhimin e bashkëpunetorëve të jashtëm per vitin akademik 2018/2019 në bazë të konkursit të shpallur të UP-së

    Në linkun e poshtëshenuar gjeni Vendimin e Këshillit të Fakultetit për angazhimin e bashkëpunetorëve të jashtëm per vitin akademik 2018/2019 në bazë të konkursit të shpallur të UP-së.


    Shkarko Vendimin e Këshillit të Fakultetit.    Afati i ankesave për të konkuruarit për bashkëpunëtorët e jashtëm është deri me datë 10.07.2018 ora 16:00 në Administratën e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit.


    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2930 31 1 2 34
56 7 8 9 10 11
1213 1415161718
19202122232425
262728293012
3456789