Vendim mbi formen e mbajtjes se mesimit në FEFS

    Njoftohen studentet e nivelit Bachelor dhe Master se në linkun e poshtëshenuar gjeni Vendimin mbi formen e mbajtjes se mesimit në FEFS gjatë semestrit dimeror 2020/2021.


    Shkarko vendimin.    Nga Dekanati

Arkiva e lajmeve

«tetor»
MaEnPrShDi
28 29301 234
5 6 7 8910 11
12 13 14 15161718
19 202122 232425
2627282930311
2345678