Vendim për kryerjen e punëve në përputhje me mundësit dhe kushtet reale të krijuara pas rritjes së rasteve pozitive me Corona Virus COVID 19 dhe në zbatim të Vendimit nr. 01/42 të datës 11.11.2020 të Qeverisë së Kosovës

    Vendim për kryerjen e punëve në përputhje me mundësit dhe kushtet reale të krijuara pas rritjes së rasteve pozitive me Corona Virus COVID 19 dhe në zbatim të Vendimit nr. 01/42 të datës 11.11.2020 të Qeverisë së Kosovës:


    Shkarko vendimin.
    Nga Rektorati.


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2627 28 29 30311
2 345 678
91011 12 131415
16171819 202122
23 2425 26272829
30123456