Vendimi dhe raporti i komisionit per shqyrtimin e ankesave per bashkepunetor te jashtem

    Vendimi dhe raporti i komisionit per shqyrtimin e ankesave per bashkepunetor te jashtem per vitin akademik 2019/20:


    Shkarko vendimin.

    Shkarko raportin.    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29 30 3112
3 45 6789
10 11 12 1314 1516
17 1819 20212223
2425262728291
2345678