Vendimi dhe raporti i komisionit per shqyrtimin e ankesave per bashkepunetor te jashtem

    Vendimi dhe raporti i komisionit per shqyrtimin e ankesave per bashkepunetor te jashtem per vitin akademik 2019/20:


    Shkarko vendimin.

    Shkarko raportin.    Nga Dekanati.


Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
3031 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123
45678910