Vendosen lule ne përmendoren e studentëve dëshmorë

    Me datë 12.06.2018 janë vendosur lule mbi pëermendoren e studentëve dëshmorë të Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit.    DSC_0620.JPG

    DSC_0625.JPG

    DSC_0633.JPGArkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789