Zëvendësministëri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit vizitoi menaxhmentin e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit

    Zëvendësministëri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit z.Rexhep Mazreku vizitoi menaxhmentin e Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit, ku te pranishem ishin Dekani Prof.Asoc.Dr. Musa Selimi dhe Prodekani Prof.Dr.Hasim Rushiti.

    DSC_0947.JPG

    DSC_0952.JPG

    DSC_0955.JPG

    DSC_0959.JPG


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10 11 1213 14 15 16
17 18 19 20212223
24252627282930
1234567