Marreveshje bashkpunimi në mes Universitetit Northern ILINOIS – Chicago dhe Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit

    Nënshkruhet marreveshje bashkpunimi në mes Universitetit Northern ILINOIS – Chicago dhe Fakultetit te Edukimit Fizik dhe të Sportit, gjatë vizitës së menaxhmentit të Fakultetit në Universitetit Northern ILINOIS – Chicago.    Kosovo-10-11-2016-048.JPG

    Kosovo-10-11-2016-049.JPG

    Kosovo-10-11-2016-053.JPG


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789