Nënshkruhet marrëveshje bashkpunimi në mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Organizatës PL4Y International

    Është nënshkruar marrëveshje bashkpunimi në mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Organizatës joqeveritare PL4Y International. Kjo marreveshje u nenshkrua nga Dekani i Fakultetit Prof.Asoc.Dr. Musa Selimi dhe Kryesueses së Organizatës PL4Y International, Christine Roy.

    Shkarko marrëveshjen.

    DSC_0725.JPG

    DSC_0733-(1).jpg
    Më 05.05.2016, Prishtinë
Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789