Nënshkruhet marrëveshje bashkpunimi në mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Qendrës Kombëtare për Mjekësi Sportive

    Sot është nënshkruar marrëveshje bashkpunimi në mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Qendrës Kombëtare për Mjekësi Sportive. Kjo marreveshje u nenshkrua nga Dekani i Fakultetit Prof.Asoc.Dr. Musa Selimi dhe Drejtorit të Qendrës Kombëtare për Mjekësi Sportive Prof.Asoc.Dr.Adem Nura.

    Më 30.03.2016, Prishtinë

    DSC_0734-(1).JPG

     

    DSC_0736-(1).JPGArkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789