Nënshkruhet memorandum bashkëpunimi mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Shoqatës së Gazetarëve Sportivë të Kosovës

    Nënshkruhet memorandum bashkëpunimi mes Fakultetit të Edukimit Fizik dhe të Sportit dhe Shoqatës së Gazetarëve Sportivë të Kosovës. Memorandumi u nënshkrua nga Dekani i Fakultetit Prof.Asoc.Dr.Musa Selimi dhe nga Kryetari i Shoqatës së Gazetarëve Sportivë të Kosovës z.Arlind Grantolli.


    DSC_0768.JPG

    DSC_0770.JPG

    DSC_0772.JPG

    DSC_0778.JPG
Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789